Beton Delme Kesme Hizmetleri

Beton Delme Kesme


Beton Delme Kesme

Firmamız Deler Beton Ltd. Şti, İzmir ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye'de beton delme kesme konusunda hizmet vermektedir. Beton delme ve beton kesme işlemleri ihtiyacı yapılarda pek çok nedenle ortaya çıkmaktadır. Özellikle yapıların projelendirme aşamasında planlanamayan kaı ve pencere açılımları, özel makinelerin yapılan yapılarda kat yüksekliklerine sığmaması nedeni ile beton döşeme kesimleri, havalandırma ihtiyacı nedeni ile bton duvar yada döşemelrin delinmesi ihyiacı gibi pek çok nedenle beton delme ve kesme işlemleri uygulanması gerekir.

Beton yapısı gereği ile oldukça dayanıklıdır. Uygun olmayan kesme veya delme yöntemleri ile beton duvar yada döşemelerde kesme ve delme işlemlerinin yapılmaya çalışılması beton alanlara zarar verebileceği gibi, yapıların taşıyıcılığına da zarar verebilir. Bu nedenle beton delme ve kesme işlemleri uygun teçhizat ve profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Firmamız, 10 yıldır edindiği tecrübe ile tüm beton delme kesme işlemlerinizi profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Beton delme ve kesme ihtiyaçlarınız gerekli durumlarda yerinde incelenerek en uygun kesme ve delme yöntemi belirlenir ve uygun makineler ile işlem gerçekleştirilir. Bu konuda önemli olan kesilecek betonun derinliği, konumu ve yapısıdır.

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 45433

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya