Beton Delme Kesme Hizmetleri

Beton Kesme İzmir


Beton Kesme İzmir

Beton kesme işlemi, yapılarda çeşitli nedenler ile ortaya çıkan bir ihtiyaçtır. Beton duvarlarda kapı ve pencerlerin açılması, duvar yada döşemelerde havalandırma, tesisat bacaları yada makine/ekipman alanlarının açılması, istinat ve parapet duvarlarının kesilmesi gibi pek çok işlem uygun beton kesme işlemleri ile gerçekleştirilebilir. Pek çok beton kesme yöntemi mevcuttur. Tüm bu yöntemlerin ortak noktası, profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilesi gerektiğidir. Beton kesme işlemi uygulanan yöntem ne olursa olsun tehlikeli ve konusunda uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Beton kesici cihazlar uzman olmayan kişiler tarafından kullanıldığında, makineyi kullanan kişilere ve kesim yapılan alana/yapıya zarar verebilir.

En çok kullanılan beton kesme yöntemleri;

  • hidrolik beton kesme,
  • derz makinesi ile beton kesme,
  • karot lie beton kesme,
  • tel ile beton kesmedir.

Beton kesimi planlanan beton duvar yada döşemede hangi yöntemin kullanılacağının tespit edilmesi gerekir. Zaman ve en uygun maliyetlerinin ortaya çıkabilmesi için en uygun beton kesme yönteminin seçilmesi gerekir. Seçilecek sistem seçiminde en belirleyici etken kesilecek beton duvar yada döşemenin kalınlığı/derinliğidir. Her yöntem beli bir kalınlığa kadar beton kesme işlemi için kullanılabilir. Beton kesme konusunda profesyonel olan firmamız Deler Beton Ltd. Şti, İzmir ve çevresinde tüm kurumsal yada bireysel beton kesme işleriniz için en kaliteli hizmeti vermektedir.

Beton kesme fiyatlarımız ve hizmet detaylaşrımız için bize ulaşabilirsiniz. Deler Beton Ltd Şti. olrak beton kesme işlemleriniz profesyonel şekilde, kaiteli ekipman ile kısa sürede gerçekleştirilir.


 

 

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 15235

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya