Beton Delme Kesme Hizmetleri

Derz Beton Kesme Fiyatları


Derz Beton Kesme Fiyatları

Özellikle beton döşemelerin ve şap kesiminde kullanılan derz ile beton kesme işlemi, profesyonel kişiler tarafından uygun ekipman ile gerçekleştirilmesi gereken bir beton kesim metodudur. Yapılarda beton döşemelerdeki fazlalıkların kesilmesinde, döşemede gerekli lanlarda kesim işlemi ile boşluklar açılmasında ve beton dökülmüş alanlarda kanal, su yolları, tahliye kanalları gibi yapıların yapılabilmesi için şap kesiminde kullanılır.

40 cm derinliğe kadar beton kesim işlemi güvenle gerçekleştirilebilir. Derz ile beton kesme konusundaki yaklaşık fiyatlarımız aşağıda belirtilmiştir. Kesilecek betonun özelliklerine ve kesim yapılacak yerin özlliklerine ve kesim uzunluğuna göre fiyatlarımız değişkenlik gösterebilir. Gerekli durumlarda firmamız Deler Beton Ltd. Şti, yerinde incelemelerde de bulunarak size en uygun çözümü sunacaktır.

İzmir ve çevre iller başta olmak üzere tüm Türkiye'de beton kesme hizmetleri sunan firmamız, beton kesme işinin öneminin farkında olarak bu işi en kalite ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Derz Beton Kesme Fiyatları 2015

 Kesim Uzunluğu
 Derinlik (cm)
 Fiyat (TL)
 1 mt
 1 cm - 15 cm
 15.00TL
 1 mt
 15 cm - 20 cm
 25.00TL
 1 mt  25 cm - 35 cm  35.00TL

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 32265

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya