Kurumsal

Hakkımızda

HakkımızdaFirmamız Deler Beton Ltd. Şti, sektördeki 10 yıllık tecrübenin ardından 2006 yılında İzmir’de kurulmuştur. Beton kesme ve beton delme konularındaki 20 yıllık deneyimi ve uzman kadrosu ile kurumsal beton kesme, beton delme, karot hizmet taleplerinizi kısa sürede değerlendiren ve gerçekleştiren firmamız, yapılacak iş ne olursa olsun gerekli özen ve itinayı gösterip tüm hizmetlerini kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmektedir.
 
Beton kesme ve delme, dikkat, tecrübe kaliteli ekipman ve uzman bir kadro gerektiren bir işlemlerdir. Bu bilinç hareket eden firmamız, gerekli durumlarda yerinde ön inceleme yaparak kesilecek yada delinecek betonun durumu ve alana göre hareket ederek ve gerekli ekipmanları belirleyerek, beton kesme ve delme işlemleri sırasında her hangi bir olumsuzluk yaşanmasına izin vermeyecek şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Amacımız firma olarak teknolojiyi yankından takip edip sürekli makina parkurumuzu geliştirmek ve bakımlarını rutin olarak yaparak siz müşterilerimize hızlı ve sorunsuz bir hizmet sunmaktır.  Alanında uzman kadromuz ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünü donanımlarımızla Türkiye 'nin her yerinde 7 gün 24 saat ulaşmaktayız.

Türkiye’nin her yerine hizmet verebilen firmamız, her türlü beton kesme, beton kırma, beton delme ve karot işlemlerini gereken kalite ve sürede yapmaktadır. Kurumsal talepleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Firmamız, hidrolik beton kesme, derz ile beton kesme, perde beton kesme, asfalt kesme, döşeme beton kesme, beton duvarlarda kapı ve pencere açılması, karot ile beton kesme, karot ile beton delme, beton kırma, kanal için beton kesme gibi beton kesimi ve delinmesi ile ilgili her türlü hizmeti verebilmektedir.


Fotoğraf Galerisi