Beton Delme Kesme Hizmetleri

Hidrolik Beton Kesme Firmaları


Hidrolik Beton Kesme Firmaları
Hidrolik Beton Kesme, kesilecek beton duvar yada döşeme üzerine monte edilen özel bir ray sistemi üzerinde çalışan döner kesici testere ile yapılan beton kesme işlemidir. Özellikle perde duvar ve döşemelerin kesiminde rahatlıkla kullanılan, beton kesme işlerini hızlandıran bir işlemdir. Beton duvar ve döşeme kesimlerinde derz kesme makineleri ve karot ile yapılan kesimlere nazaran çok daha hızlı ve pürüzsüz kesim yapılmasını sağlar.

Hidrolik beton kesme işlemi ile belli bir kalınlığa kadar beton kesme işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Genellikle 50 cm kalınlık üzeri beton kesimlerinde farklı yöntemlerin tercih edilmesi gereklidir. Kesim testeresinin hareket ettiği rayın montajı, bu kesim yönteminde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biridir. Kesim alanının dikkatli şekilde belirlenmesi ve rayın gerekli şekilde montajı şarttır. Beton kesim işlemleri geriye dönüşü olmayan ve dikkatli şekilde profesyoneller tarafından gerçekleştirilmesi gereken işlemlerdir.

Piyasada beton kesme ve delme işlemlerini gerçekleştiren pek çok firma olmasına rağmen, profesyonel olarak hizmet veren ve yaptığı işin arkasında duran pek az firma mevcuttur. Firmamız Deler Beton Ltd. Şti., beton delme ve kesme konusundaki 20 yıllık tecrübesi ile en iyi ekipman ve makineler ile hizmet vermektedir. Gerçekleştirdiğimiz tüm işlerimizde, gerekli keşif işlemlerinin yapılmasının ardından en ekonomik ve verimli kesim yönetim belirlendikten sonra hizmet vermekteyiz. Farkı tipte beton duvar ve döşemelerin farklı yöntemler ile kesilmesi gerektiği unutulmamalıdır.

Gerçekleştirdiğimiz tüm hizmetler, yüksek risk sınıfında işlemler olduğundan, gerekli tüm önlemleri alan firmamız iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda tüm gereklilikleri yerine getirmektedir. Amacımız beton kesme işlemlerini yapıya ve çevreye hasar vermeden en kısa sürede gerçekleştirerek sizlere teslim etmektir.
Hidrolik beton kesme hizmetlerimizi İzmir ve tüm çevre illerde gerçekleştirmekteyiz. Uygun fiyat avantajları ve profesyonel hizmet için bize ulaşmanız yeterlidir.

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 71516

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya