Beton Delme Kesme Hizmetleri

İzmir Beton Kesme


İzmir Beton Kesme
2006 yılında İzmir'de beton kesme ve beton delme konularında hizmet vermek üzere kurulmuş olan firmamız, İzmir'in yanı sıra tüm Türkiye'de beton kesme ve beton delme konularında hizmet vermektedir.

İzmir başta olmak hizmetlerini sunan firmamızın amacı beton kesme konusunda sahip olduğu tüm deneyim ile beton kesme konusundaki taleplerinizi hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirmektedir. Beton kesme profesyonel olarak gerçekleştirilmesi gereken bir hizmet olduğundan, işlemler sırasında en ufak hata bile geri dönüşü olmayan zararlara neden olabilir. Yapılacak işlem sonrası beton yapıların bütünlüğüne ve taşıyıcı elemanlara herhangi bir zarar verilmeden beton kesme işleminin yapılması gerekir.

Beton kesme işlemleri genellikle betonarme yapılarda ihtiyaç duyulan ve çeşitli nedenler ile ortaya çıkabilen hizmetlerdir. Bunun nedeni, genellikle kesilmesi planlanan alanların projelendirme esnasında gözden kaçması yada beton kalıp işlemlerinin kesimden daha zor olması sebebi ile betonun sonradan kesilmesinin daha sağlıklı olmasıdır. Beton kesme işlemleri , kapı, pencere açılması, havalandırma yada tesisat boşluklarının açılması, makine-teçhizat boşluklarının açılması, asansör boşluklarının açılması, merdiven boşluklarının açılması gibi gereksinimlerinin yanı sıra yanlış yapılan betonarme binalarda beton duvar yada döşemelerin kesilmesi, istinat duvarlarının kaldırılması gibi işlemler için gereklidir.

Pek çok farklı beton kesim yöntemi bulunmaktadır. Kesilecek beton duvar yada döşeme özellikleri göz önünde bulundurularak en uygun kesim yöntemi belirlenmeli ve hassasiyet ile uygulanmalıdır. Firmamız gerekli durumlarda yerinde incelemeler yaparak uygun kesim yöntemine karar verdikten sonra sizlere uygulanacak kesim için projelendirme yapmakta ve beton kesme maliyetlerini ortaya çıkartmaktadır. Beton kesme işlemlerinde kullanılacak makineler yapılacak işin kalitesi belirleyen ana unsurlardan biridir, bunun yanı sıra deneyimli bir ekip şarttır. Kullanılacak makine teçhizatı ne kadar iyi olursa olsun, beton kesme işlemlerini gerçekleştirecek ekip yeterli deneyimde olmadığı sürece kazaların ve hatalı kesimlerin ortaya çıkması kaçınılmazdır. Bu nedenle firmamız bünyesindeki beton kesme makinelerimizin kalitesinin yanı sıra, çalışanlarımızın deneyimli olması bizim için en önemli noktadır. Tehlikeli işler sınıfında olan beton kesme işlemleri, iş sağlığı ve güvenliği konusundaki gerekli önlemler alındıktan sonra gerçekleştirilmektedir.
 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 74761

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya