Beton Delme Kesme Hizmetleri

İzmir Hidrolik Beton Kesme


İzmir Hidrolik Beton Kesme
Beton kesme yöntemleri arasında en hızlı çözümlerden biri hidrolik beton kesmedir. Ray üzerine monte edilen bir modül üzerinde yer alan testere yardımı ile beton kesme işlemi gerçekleştirilir. Bu yöntemin en avantajlı yönü hızlı bir şekilde kesim işlemini gerçekleştirmesi ve kesim esnasında insan faktörünün minimuma indirilmesidir. Darbesiz çalışma yapıldığında kesim esnasında betonarme yapıya ve kesim alanına hasar verilmez.

Hidrolik beton kesme yöntemi genellikle betonarme duvarlarda yapılacak beton kesimlerinde yada beton zeminlerde geniş alanların kesiminde kullanılır. Kesilecek alanın yeterli genişlikte olması da diğer bir şarttır. Hidrolik kesim raylarının monte edilebilmesi ve testerenin çalışabileceği yeterli alan sağlanmalıdır.
Hidrolik beton kesme, özellikle beton duvarlarda kapı pencere boşluklarının açılması, beton döşemelerde merdiven ve makine teçhizat boşluklarının ve beton perde duvarların, istinat duvarlarının çeşitli nedenler ile kesilmesi için kullanılır. Kesilecek alan net bir şekilde belirlenip, hidrolik beton kesme rayı kesilecek alana uygun şekilde monte edilmelidir. Uygun şekilde hesaplama yapılmadan gerçekleştirilen montajlar sonucunda hatalı kesimlerin önüne geçilebilmesi için ray montaj işlemleri profesyonel kişiler tarafından yapılmalı ve kesim sırasında sürekli kontrol sağlanmalıdır.  

Hidrolik beton kesme ile 80 cm derinliğe kadar beton duvar yada döşeme kesimi yapılabilmektedir. Derz kesme makineleri ile 50 cm'e kadar kesme yapıldığı düşünülürse, kalın beton duvar döşeme kesimleri için rahatlıkla kullanılabilmektedir. Hızlı ve net kesim sağlayan hidrolik beton kesme yöntemi ile pürüzsüz bir kesim elde etmek mümkündür. Testere çalışma esnasında raya monte edilmiş halde olduğundan kesin alanından sapmalar yaşanmaz ve kesilmesi planlanan alan şeklinde kesim yapılması sağlanır. Rayın monte edilmesine bağlı olarak düşey, yatay yada açılı kesimler yapılması mümkündür.

Firmamız Hidrolik beton kesme konusunda uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile hizmetinizdedir. Başta İzmir ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye'de beton kesme hizmetleriniz için firmamıza her türlü konuda danışabilir ve dilediğiniz an fiyat teklifi talebi gerçekleştirebilirsiniz. Gerçekleştirdiğimiz tüm beton kesim ilerini büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Deler Beton Ltd. Şti. olarak amacımız sizlere sürekli ve ihtiyacınız olan her anda hizmet sağlayabilmektir, bu nedenle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve yaptığımızın işin kalitesi ile aklınızda yer etmeyi hedefliyoruz.

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 76284

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya