Beton Delme Kesme Hizmetleri

İzmir Karot Hizmetleri


İzmir Karot Hizmetleri
İzmir'de karot beton delme kesme hizmetlerini profesyonel şekilde veren firmamız Deler Makina Ltd. Şti, deneyimli kadrosu ve kaliteli ekipmanları ile karot işlem taleplerinize hızlı ve güvenli bir şekilde yanıt çözüm üretebilmektedir.

Betonarme binalarda havalandırma boşluklarının açılması, kapı pencere açılımları gibi, beton duvar ve döşemelerde açılması planlanan her türlü boşluk veya beton duvar yada döşeme kesim işlemlerinde karot kullanılabilmektedir. Karot makinesi teknik olarak betonu silindirik formda keserek delmeye yarayan makinelerdir. Kesici uçları sayesinde pürüzsüz bir kesim sağlayabilirler, kesim kalitesi kullanılan ucun kalitesine, özelliklerine ve karot makinesi kullanan kişinin yani karotçunun deneyimine bağlıdır.

Karot ile beton delme işlemlerinin yanı sıra kalın betonarme duvar ve döşemelerin kesim işlemleri de gerçekleştirilebilir. Beton delme kesme işlemleri için karot en çok tercih edilen yöntemlerden biridir. Beton kesim işlemi daha kontrollü bir şekilde yapılmalıdır ve diğer kesim yöntemlerine göre daha yavaştır.

Karot yönteminin beton kesme işleminde tercih edilebilmesi için ya kesilecek beton kalınlığının 60-70 cm'in üzerinde olması yada diğer beton kesme makinelerinin kesilecek betonun konumu nedeni ile kullanılamamasıdır.
Beton kesme ve delme işlemleri, iki farklı kelime dile getirilse de amaç her iki işlemde de aynıdır. Belirlenen bir alandaki betonun, ana betonarme yapıdan uzaklaştırması hedeflenmektedir. Bu bir havalandırma boşluğu açılması da olabilir, komple bir beton duvarın kesilmesi de olabilir. Genellikle betonarme yapılara inşaattan sonra hangi alanların kesileceği projelendirme aşamasında beli olur ve taşıyıcı elemanlar bu kesim işlemlerine uygun olarak şekilde imalat gerçekleştirilir yada gerçekleştirilmelidir. Karot makineleri, ana prensipleri karot numunesi almak olduğundan donatılı betonarme duvar yada döşeme kesimlerinde de kullanılabilir. Fakat betonarme binaya zarar vermeden bu işlemleri gerçekleştirmek esastır. Özellikle karot numune alımlarında, numune standartları belirlenmiş ve numune sayıları bellidir.

İzmir konumu gereği pek çok ile yakın mesafesi ile diğer illere de pek çok sektörde hizmet sağlayabilen bir il olduğundan, özellikle Aydın, Manisa, Muğla, Afyon, Çanakkale gibi iller için firmamız karot hizmetlerini hızlı bir şekilde verebilmektedir. Bunun yanı sıra talep olması halinde tüm Türkiye'ye hizmet verebilmekteyiz. Karot beton kesme ve delme talepleriniz için 0232 363 66 10  İzmir Deler Beton Ltd. Şti.

 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 32876

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya