Hizmetlerimiz

Karot Beton Kesme


Karot Beton Kesme
Karot beton kesme, kalınlığı 1 m'den fazla beton duvar ve döşemeleri kesmek için kullanılan bir yöntemdir.

Hizmet Talep Formu

Kalınlığı (derinliği) 1 metreye kadar olan beton duvar ve döşemelerin kesim işlemleri hidrolik beton kesme veya derz beton kesme makineleri ile gerçekleştirilmesine rağmen, 1m’den kalın beton duvar ve döşemelerin kesim işlemleri karot beton kesme yöntemi ile gerçekleştirilmek durumundadır.
Klasik beton kesme sistemleri kullanılan testere çapları nedeni ile belirli bir kalınlığa kadar beton kesme işlemini gerçekleştirebilirler. Karot, teknik olarak betonu silindir şeklinde delmeye yarayan bir beton delme yöntemidir. Ancak kalın beton ve döşemlerde kesilecek alanın belirlenip bu hat üzerinden yan yana karot delikleri açılması yöntemi ile beton kesimi yapmak mümkündür.
 
Diğer beton kesme sistemlerine göre zor ve zahmetli olan karot beton kesme yöntemi, ancak ve ancak profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir. Uzun süren bu işlem sırasında kesim alanının net bir şekilde belirlenmesi, güvenli hale getirilmesi ve kesilecek parçanın gerekli sevk elemanları ile güvenli şekilde tutulması gerekir. Karot delikleri mümkün olduğu kadar kesilecek alan hattında birbirine yakın şekilde delinmesi gerekmektedir. Bu şekilde birbirini kesen delik çevreleri betonun ana beton bloğundan ayrılmasını sağlayacaktır.

Karot beton kesme yönteminde kesim yapılırken kullanılan ekipmanın kalitesi ve karot ucunun durumu önemlidir. Kaliteli karot makineleri ile yapılan beton kesimlerinde, kesim pürüzsüz ve daha kolay olmaktadır. Firmamız Deler Beton Ltd Şti, karot beton kesme konusunda profesyonel hizmet vermektedir. İşinin ehli ve konusunun uzmanı ekibimiz ve her gün geliştirdiğimiz ve bakımlarını düzenli yaptığımız ekipmanlarımız ile sizlere her türlü beton kesimi konusunda kaliteli ve hızlı hizmet verebilmekteyiz.

Kalın beton duvar ve döşemelerin kesimi konusundaki tüm taleplerinizi firmamıza iletmeniz halinde, Türkiye’nin neresinde olursanız olun sizlere en kaliteli hizmeti sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz. Karot beton kesme fiyatlarımız ve hizmet detaylarımız hakkında sizlere gereken tüm bilgiyi verebilecek olan Deler Beton Ltd. Şti, gerçekleştirdiği tüm projelerde müşteri memnuniyetini ön plana koymaktadır. İş sağlığı ve işçi güvenliği önlemlerini alarak gerçekleştirdiğimiz beton kesim işlemlerimizde önceliğimiz çalışanları ve yapınızı korumaktır.


Fotoğraf Galerisi

Bu sayfayı paylaş