Beton Delme Kesme Hizmetleri

Profesyonel Beton Kesme


Profesyonel Beton Kesme

Beton duvar yada döşemelerin kesilmesi ihtiyacı özellikler yapıların inşaat uygulamaları sırasında ortaya çıkan bir ihtiyaçtır. Tesisat bacaları, havalandırma boşlukları, teçhizat ve makine alanlarının açılması, projelendirmeden sonra ortaya çıkan kapı ve pencere boşluklarının açılması, yanlış yada daha sonradan ihtiyaç kalmayan yapılan perde beton duvarlarının, istinat duvarlarının kesilmesi gibi pek çok nedenle beton duvar yada döşemelerin kesilmesi gerekebilir.

Beton kesme işlemi profesyonel şekilde gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Bu nedenle profesyoel beton kesme firmaları tarafından gerçekleştirilmelidir. Beton yapısı gereği güçlüdür ve acemi kişiler yada uygun olmayan makineler ile yapılan kesimlerde betona yada yapıya oldukça büyük zararlar verilebilir. Bunun önüne geçebilmek ve yalnızca ihtiyaç gerektiren alanların kesiminin uygun şekilde yapılması gerekir. Uygunsuz kesimlerde yapıların taşıyıcı elemaları hasar görebilir ve geri dönüşü imkansız zararlar ortaya çıkabilir.


 

Yorumlar (0)

Yorum bırakın

Güvenlik Kodu: 18347

Bu sayfayı paylaş

Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti, her türlü beton kesme, beton delme, hidrolik beton kesimi, karot ile beton delme işlemleriniz için uzman kadrosu ve ekipmanı ile tüm Türkiye'de hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres: 6065 Sokak No:215/B İmbatlı - Karşıyaka / İZMİRR

  • Telefon: +90 232 363 66 10

  • Faks: +90 232 363 66 14

  • E-posta: bilgi@delerbeton.com.tr

Sosyal Medya